Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility „Będziesz moja”. - Biblioteka Publiczna im. Wacława Wernera w Brwinowie > Biblioteka dla dorosłych > Czytelnicy polecają

Czytelnicy polecają

„Będziesz moja”.

Data publikacji: 2022-01-11

Kiedyś miasto to było słynne na całą Europę, zbudowano je w podobny sposób jak Paryż czy Berlin. Dziś nie pełni ważnej funkcji, nawet na arenie krajowej. Jednak właśnie w Szczecinie akcję swojej książki Będziesz moja osadziła Diana Brzezińska. Głównymi bohaterami kryminału są Ada i Krystian. Ada to profilerka współdziałająca z policją, zaś Krystian to podkomisarz, który wszedł do składu specjalnego zespołu policyjnego, zajmującego się sprawą brutalnych morderstw w Szczecinie.

Ada i Krystian mają skomplikowane stosunki, ale podejmują ponownie współpracę i będą starali się rozwikłać sprawę serii zbrodni, których ofiarami padają młode, rudowłose kobiety. Czy rytuał, jaki realizuje morderca tuż przed zadaniem śmierci swoim ofiarom naprowadzi ich na trop? A może to tylko sposób na zmylenie organów ścigania?

Atutem książki Będziesz moja jest wartka akcja i dobrze zawiązana intryga. Przekonaj się, jakie tajemnice będą chcieli rozwikłać główni bohaterowie.” Opis pochodzi od wydawcy.

Diana Brzezińska „Będziesz moja”. Wydawnictwo Otwarte. Kraków, 2019.