Kliknij tu by wyszukać książkę

Legimi

LEGIMI / Co miesiąc są nowe kody.

Biblioteka w Brwinowie już kolejny rok dołączyła do Projektu Legimi – konsorcjum mazowieckie przy Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy – Bibliotece Głównej Województwa Mazowieckiego, który umożliwia korzystanie z  z dostępu do cyfrowej wypożyczalni Legimi. Platforma ta oferuje możliwość wypożyczania e-książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub czytniku.

Jak to działa?

Możecie pobrać w naszej bibliotece kod aktywacyjny i przez 30 dni bezpłatnie korzystać z zasobów Legimi! Nowością jest to, że teraz mamy też dostęp do audiobooków.

Kody aktywujemy na www.legimi.pl/mazowieckie, następnie należy założyć konto na LEGIMI – wystarczy do tego adres e-mail. Aktywacji kodu należy dokonać w miesiącu, w którym go pobraliśmy, inaczej kod ten wygasa.

Z LEGIMI można korzystać w komputerze, ale też na tablecie lub smartfonie (po pobraniu aplikacji) oraz na czytniku (oprócz czytników Kindle).

UWAGA! Jedno konto może być aktywowane na dwóch różnych urządzeniach, ale nie tego samego typu, np. na tablecie i na smartfonie – tak; na dwóch tabletach – nie.

Po kody zapraszamy do siedziby głównej biblioteki przy ul. Grodziskiej w Brwinowie oraz do filii w Otrębusach. 

Wszystkie tytuły, które są dostępne w ramach otrzymanego kodu, można sprawdzić na www.legimi.pl, klikając na „ebooki i audiobooki” i zaznaczając opcję: „abonament”, dalej: „abonament biblioteczny”, a następnie wpisując interesujący tytuł w wyszukiwarkę (lupka).

www.legimi.pl/mazowieckie

EMPIKGO /Co miesiąc są nowe kody.

Czytelnicy naszej Biblioteki mogą czytać i słuchać w aplikacji Empik Go w ramach specjalnej oferty skierowanej do bibliotek w całej Polsce. Dzięki darmowym 30-dniowym kodom - otrzymanym od bibliotekarza - mogą czytać i słuchać bez ograniczeń, wybierając spośród ponad 31 tys. tytułów e-booków oraz 25 tys. audiobooków i podcastów.

Dla czytelnika - jak to działa?
1. Odbierz kod w Twojej bibliotece.
2. Wejdź na https://www.empik.com/go/biblioteki/kod.
3. Zaloguj się lub załóż konto www.empik.com
4. Pobierz aplikację empikgo

Po kody zapraszamy do siedziby głównej biblioteki przy ul. Grodziskiej w Brwinowie oraz do filii w Otrębusach. 

 

 

 

 

 

Nasi partnerzy