Kliknij tu by wyszukać książkę

Legimi

LEGIMI / Co miesiąc są nowe kody.

Biblioteka w Brwinowie już kolejny rok dołączyła do Projektu Legimi – konsorcjum mazowieckie przy Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy – Bibliotece Głównej Województwa Mazowieckiego, który umożliwia korzystanie z  z dostępu do cyfrowej wypożyczalni Legimi. Platforma ta oferuje możliwość wypożyczania e-książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie, czytniku oraz Kindle.

Jak to działa?

Możecie pobrać w naszej bibliotece kod aktywacyjny i przez 30 dni bezpłatnie korzystać z zasobów Legimi! Nowością jest to, że teraz mamy też dostęp do audiobooków.

Kody aktywujemy na www.legimi.pl/mazowieckie, następnie należy założyć konto na LEGIMI – wystarczy do tego adres e-mail. Aktywacji kodu należy dokonać w miesiącu, w którym go pobraliśmy, inaczej kod ten wygasa.

Z LEGIMI można korzystać w komputerze, ale też na tablecie lub smartfonie (po pobraniu aplikacji) oraz na czytniku (także na Kindle).

UWAGA! Jedno konto może być aktywowane na dwóch różnych urządzeniach, ale nie tego samego typu, np. na tablecie i na smartfonie – tak; na dwóch tabletach – nie.

Po kody zapraszamy do siedziby głównej biblioteki przy ul. Grodziskiej w Brwinowie oraz do filii w Otrębusach. 

Wszystkie tytuły, które są dostępne w ramach otrzymanego kodu, można sprawdzić na www.legimi.pl, klikając na „ebooki i audiobooki i synchrobooki” i zaznaczając opcję: „abonament”, dalej: „abonament biblioteczny”, a następnie wpisując interesujący tytuł w wyszukiwarkę (lupka).

Krótka instrukcja:

  1. Link do strony https:// www.legimi.pl/mazowieckie
  2. Na w/w stronę wpisujemy kod otrzymany z biblioteki
  3. Następnie nazwę użytkownika i email,
  4. Na pocztę zostanie przesłany mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć
  5. Należy podać hasło

 

Nasi partnerzy