Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Slajdowisko - fotografie i wspomnienia z podróży - Biblioteka Publiczna im. Wacława Wernera w Brwinowie > Biblioteka dla dorosłych

Slajdowisko - fotografie i wspomnienia z podróży

Data publikacji: 2023-09-25

Tematem spotkania będzie Namibia. Wrażeniami i zdjęciami z podróży podzielą się Ewa i Andrzej, małżeństwo z Brwinowa, którego wielką pasją jest podróżowanie.
Nasi prelegenci sami organizują swoje wyprawy, często do dalekich, egzotycznych miejsc.
Słuchaczom Slajdowiska opowiadali już m.in. o wyprawach na Islandię, do RPA i Birmy.
"Slajdowisko" to cykl spotkań organizowanych przez Bibliotekę, podczas których prowadzący dzielą się ze słuchaczami swoją relacją z podróży.
Każdy może zostać naszym prelegentem.
Więc jeśli chcesz opowiedzieć innym o miejscu, w którym byłeś, zainspirować kogoś swoimi podróżami - zgłoś się do Biblioteki. Zorganizujemy Twoje Slajdowisko.