Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Relacja z Wakacji w bibliotece - Biblioteka Publiczna im. Wacława Wernera w Brwinowie > Biblioteka dla dzieci i młodzieży

Relacja z Wakacji w bibliotece

Data publikacji: 2022-08-02

Przez dwa tygodnie wszystkie chętne dzieci mogły uczestniczyć w darmowych zajęciach czytelniczo-plastycznych w oddziale dziecięcym w Brwinowie. Spotykaliśmy się codziennie przez dwa tygodnie o stałej porze. 

Jednego dnia odbywały się zajęcia z cyklu "Podróże po Polsce", a kolejnego warsztaty włóczkowe i tak na zmianę. 

Wakacyjnym pociągiem odwiedziliśmy cztery główne stacje: Olsztyn, Lublin, Opole i Zieloną Górę. Podczas podróży poznaliśmy wiele ciekawostek i legend. Wspólnie też działaliśmy kreatywnie: zrobiliśmy na przykład mazurskie jezioro i całe stado nietoperzy mieszkających w Lubuskiem.  
Z kolei podczas warsztatów włóczkowych uczyliśmy się, jak wykonać lalkę motankę, na czym polega makrama, szydełkowanie, a nawet tkanie. 
Naszym zajęciom podróżniczym zgodziła się patronować Wukadka, czyli Warszawska Kolej Dojazdowa. Serdecznie dziękujemy przedsiębiorstwu za wsparcie naszych wakacyjnych działań. Od WKD otrzymaliśmy pakiety promocyjne, którymi mogliśmy obdarować młodych uczestników na zakończenie zajęć. 
Dziękujemy za upominki, ktore mogliśmy przekazać uczestnikom🙂❤ 
📸 Zobaczcie naszą fotorelację.

Zobacz galerię: Wakacyjna Biblioteka'2022

Powrót

Nasi partnerzy