Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Warsztaty filozoficzne – zapisy! - Biblioteka Publiczna im. Wacława Wernera w Brwinowie > Biblioteka dla dzieci i młodzieży

Warsztaty filozoficzne – zapisy!

Data publikacji: 2023-09-05

Biblioteka serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach filozoficznych. Są to zajęcia konwersatoryjne dla młodych prowadzone przez Pracownię Filozoficzną „Eureka”. Jeśli więc lubisz rozmyślać na różne tematy, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, chcesz spotkać się i porozmawiać o życiu w gronie rówieśników – zapisz się na warsztaty filozoficzne.

Zajęcia będą odbywały się w następujące soboty: 30 września oraz 7, 14, 28 października, w trzech grupach wiekowych: 9-11 lat, 12-15 lat, 16 plus.   

Warsztaty są organizowane przez Bibliotekę Publiczna w Brwinowie w ramach realizowanego przez nią projektu „Myślę, więc jestem – edukacja filozoficzna w Brwinowie”. Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Partnerstwo dla książki”. Naszym partnerem w projekcie jest Gminny Ośrodek Kultury „OKej”, a zajęcia będą odbywały się w jego siedzibie w przy ulicy Pałacowej 1.

Informacje i zapisy: Biblioteka Publiczna w Brwinowie, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul Kościuszki 1e, tel. 22 729 30 84

Liczba miejsc ograniczona!


Powrót

Nasi partnerzy